Lot n° 924  | Auction 380

Eros Pellini ( Milano  1909 -  1993 )

Estimate € 800 - 900

Sold € 2,000

Auction: 17 November 2016 at 15:30

"La ballerina" scultura in bronzo (h cm 62) Firmata e siglata alla base

Estimate € 800 - 900

Sold € 2,000