Lot n° 1105  | Auction 381

Estimate € 100 - 110

Auction: 18 November 2016 at 10:30

BOLOGNA. Gregorio XVI (1831-1846). Mezzo scudo 1832. Pagani 158. AG. Raro. BB/SPL

Estimate € 100 - 110