Lot n° 1220  | Auction 381

Estimate € 700 - 750

Sold € 950

Auction: 18 November 2016 at 10:30

U.S.A. 20 dollari, 1914/D. Oro BB/SPL

Estimate € 700 - 750

Sold € 950