Lot n° 131  | Auction 391

Estimate € 50 - 60

Sold € 200

Auction: 16 May 2017 at 10:30

BANCONOTE. Banca d'Italia. 1000 lire 17/05/1943. In lotto con 500 lire 27/02/1940. Due banconote. BB/SPL

Estimate € 50 - 60

Sold € 200