Lot n° 3003  | Auction 396

Estimate € 70 - 80

Sold € 80

Auction: 07 June 2017 at 14:30

Ignoto, ""Paesaggio lacustre", olio su cartoncino tondo (d cm 14,5), in cornice

Estimate € 70 - 80

Sold € 80