Lot n° 12  | Auction 314

Estimate € 450 - 500

Sold € 700

Auction: 12 November 2013 at 15:30

Maestro del XIX secolo "Piazza del Duomo" tempera su carta (cm 19.7x29.9) In cornice

Estimate € 450 - 500

Sold € 700