Lot n° 63  | Auction 318

Ennio Morlotti ( Lecco  1910 - Milano  1992 )

Estimate € 40 - 60

Sold € 30

Auction: 04 February 2014 at 10:00

"Cactus" litografia (cm 50x70). Es. 8/12 p.d.a. Firmata in basso a destra

Estimate € 40 - 60

Sold € 30