Auction 381 / Lot n° 1105

BOLOGNA. Gregorio XVI (1831-1846). Mezzo scudo 1832. Pagani 158. AG. Raro. BB/SPL

Auction: 18 November 2016 at 10:30

Estimate 100 - 110€