Lot n° 1154  | Auction 381

Estimate € 100 - 110

Sold € 100

Auction: 18 November 2016 at 10:30

ROMA. Innocenzo XII (1691-1700). Testone 1698/VII. Muntoni 41. AG. Patina. BB

Estimate € 100 - 110

Sold € 100