Lot n° 1157  | Auction 381

Estimate € 100 - 110

Sold € 220

Auction: 18 November 2016 at 10:30

ROMA. Clemente XII (1730-1740). Testone 1735/V. Muntoni 58. AG. BB/SPL

Estimate € 100 - 110

Sold € 220