Auction 381 / Lot n° 1213

SVIZZERA. Canton Ticino. Un franco 1813. KM 3. AG. Raro. Picevole patina. SPL/qSPL

Auction: 18 November 2016 at 10:30

Estimate € 200 - 250

Sold € 300