Lot n° 1355  | Auction 384

Gnoli A.

Estimate € 40 - 50

Sold € 20

Auction: 25 November 2016 at 10:00

Gnoli A.

"Scena d'interno" Acquarello (cm 33x16) Firmato in basso a destra. In cornice

Estimate € 40 - 50

Sold € 20