Lot n° 876  | Auction 411

Estimate € 500 - 550

Sold € 450

Auction: 20 December 2017 at 15:30

Tom e Jerry. Resina policroma (h cm 61) (lievi difetti)

Estimate € 500 - 550

Sold € 450