Lot n° 885  | Auction 411

Estimate € 250 - 300

Sold € 240

Auction: 20 December 2017 at 15:30

Joe - Fratelli Dalton. Resina policroma. Marcata "Universe © LLL 1999" (h cm 50) (lievi difetti)

Estimate € 250 - 300

Sold € 240