Estimate € 70 - 80
Sold € 10
Auction: 10 May 2018 at 14:30
SENECA, Lucio Anneo - Ad Lucilium. Epistolarum moralium libros I-XIII ad codicem praecipue quirinianum recensuit Achilles Beltrami. Brescia: Apollonio, 1916; - Ad Lucilium. Epistolarum moralium libros XIV-XX. Bologna: Zanichelli, 1927. 2 voll. in 8vo grande (difetti). Brossura editoriale (macchie).
Estimate € 70 - 80