Lot n° 248  | Auction 431

Estimate € 150 - 180

Sold € 90

Auction: 13 November 2018 at 10:00

"Betty Boop golfista" Resina policroma. Marcata sotto la base. (h cm 95) (lievi difetti)

Estimate € 150 - 180

Sold € 90