Lot n° 249  | Auction 431

Estimate € 100 - 120

Sold € 90

Auction: 13 November 2018 at 10:00

"Betty Boop con cane" Resina policroma. Marcata sotto la base. (h cm 78) (lievi difetti)

Estimate € 100 - 120

Sold € 90