Auction 432 / Lot n° 464

GERMANIA Hessen. Ernst Ludwig (1892-1918). 5 marchi 1904. Weege 75. AG. BB/SPL.

Auction: 16 November 2018 at 15:00

Estimate € 70 - 80

Sold € 80