Lot n° 473  | Auction 432

Estimate € 1,000 - 1,100

Auction: 16 November 2018 at 15:00

U.S.A. 20 dollari 1897/S. KM 74.3. Oro. BB/SPL.

Estimate € 1,000 - 1,100