Lot n° 1943  | Auction 444

Estimate € 150 - 200

Sold € 150

Auction: 15 February 2019 at 10:00

Arte del sec XVII "Cristo crocifisso" scultura lignea decorata in policromia (h cm 75) (difetti)

Estimate € 150 - 200

Sold € 150