Lot n° 4  | Auction 479

Estimate € 1,800 - 2,000

Sold € 1,500

Auction: 06 July 2020 at 16:00

REGNO DI SARDEGNA Carlo Felice (1821-1831) 1924 Zecca di Genova. BB/spl.

Estimate € 1,800 - 2,000

Sold € 1,500