Lot n° 3  | Auction 418

Estimate € 70 - 80

Sold € 70

Auction: 15 May 2018 at 10:30

MANTOVA. Luigi (1328-1360) o Guido Gonzaga (1360-1369). Quattrino. MIR 373. MI. Non comune. BB/SPL.

Estimate € 70 - 80

Sold € 70