Auction 381 / Lot n° 1111

FIRENZE. Leopoldo II di Lorena (1824-1859). Francescone "con le bandiere" 1826. Pagani 107. AG. Molto raro. qSPL/SPL

Auction: 18 November 2016 at 10:30

Estimate € 2,000 - 2,200