Lot n° 861  | Auction 411

Estimate € 280 - 300

Sold € 280

Auction: 20 December 2017 at 15:30

Pippo equilibrista. Resina policroma. Marcato "© DISNEY" (cm 47x40) (difetti)

Estimate € 280 - 300

Sold € 280