Lot n° 794  | Auction 258

Valerio Adami ( Bologna  1935 )

Estimate € 220 - 250

Sold € 200

Auction: 26 March 2009 at 15:00

"Figure", litografia (cm 90x70), es. 62/100. Firmata e nuemrata in basso. In cornice.

Estimate € 220 - 250

Sold € 200