Lot n° 2563  | Auction 335

Jim Dine ( Cincinnati 1935 )

Estimate € 150 - 200

Sold € 270

Auction: 19 December 2014 at 14:30

Jim Dine ( Cincinnati 1935 )

"Albero" litografia su carta (cm 44x30,5). Firmata e numerata es 23/200 al retro

Estimate € 150 - 200

Sold € 270