Lot n° 2520  | Auction 335

Ivan Theimer ( Olomouc 1944 )

Estimate € 400 - 450

Sold € 650

Auction: 19 December 2014 at 14:30

Ivan Theimer ( Olomouc 1944 )

"Tartaruga" 2000 scultura in bronzo, cm 8,5x12 Firmato e datato 2000 in basso a sinistra, es 4/8

Estimate € 400 - 450

Sold € 650