Lot n° 2310  | Auction 386

Raymiller Filippo

Estimate € 40 - 60

Sold € 160

Auction: 13 February 2017 at 14:30

Raymiller Filippo

"Scorcio di Milano" acquaforte (cm 50x60) In cornice

Estimate € 40 - 60

Sold € 160