Lot n° 856  | Auction 398

Igino Gatti

Estimate € 150 - 200

Sold € 100

Auction: 12 July 2017 at 14:30

Igino Gatti

Busto in bronzo (h cm 52) firmato sul fianco (difetti)

Estimate € 150 - 200

Sold € 100