Lot n° 172  | Auction 461

Estimate € 50 - 60

Sold € 30

Auction: 12 November 2019 at 10:00

Ignoto "scena conviviale" olio su tavola tonda (d cm 57) (difetti)

Estimate € 50 - 60

Sold € 30