Lot n° 1407  | Auction 241

Estimate € 80 - 100

Sold € 70

Auction: 15 November 2007 at 10:00

Cartagloria con cornice in metallo sbalzato, sec. XIX.

Estimate € 80 - 100

Sold € 70