Valutazione € 70 - 80
Aggiudicato € 10
In asta: 10 mag 2018 ore 14:30
SENECA, Lucio Anneo - Ad Lucilium. Epistolarum moralium libros I-XIII ad codicem praecipue quirinianum recensuit Achilles Beltrami. Brescia: Apollonio, 1916; - Ad Lucilium. Epistolarum moralium libros XIV-XX. Bologna: Zanichelli, 1927. 2 voll. in 8vo grande (difetti). Brossura editoriale (macchie).
Valutazione € 70 - 80